LISTA KONKURSOWA

Sortuj według:
NR NAZWISKO IMIE NAZWA UCZELNI ADRES UCZELNI LICZBA UCZNIÓW
1 Ołowska Anna 3Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 31-818 Kraków, oś. Wysokie 6 8
2 Lis Ewa I LO im. W. Łukasińskiego Kopernika 40 41-300 Dąbrowa Górnicza 2
3 Mackiewicz Adam I Liceum Ogólnokształcące Partyzantów 8, 21-300 Radzyń Podlaski 7
4 Jasiński Dariusz I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Malborku 17-go Marca 6, 82-200 Malbork 20
5 Kossowska Anna I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu 41-800 Zabrze, ul. Wolności 323 13
6 Słaboń Monika I Liceum Ogólnokształcące im. W łukasińskiego ul. Kopernika 40, 41-300 Dąbrowa Górnicza 2
7 Nowak Anna I Liceum Ogólnokształcące im. W łukasińskiego ul. Kopernika 40, 41-300 Dąbrowa Górnicza 2
8 Pikiewicz Renata I Liceum Ogólnokształcące im. W łukasińskiego 41-300 Dąbrowa Górnicza ul Kopernika 40 12
9 Kańska Joanna I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego Kopernika 40, 41-300 Dąbrowa Górnicza 1
10 Dul Aleksandra I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej ul.Kopernika 40, 41-300 Dąbrowa Górnicza 4
11 Czerniak Renata II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida ul. Okrzei 5, 22-300 Krasnystaw 7
12 Zygadlewicz-Kocus Beata III LO im Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 Katowice 40-092 17
13 Piasecka Paulina Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewicza 10, 96-100 Skierniewice 40
14 Wiewióra Gabriela Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Nowy Świat 2, 28- 400 Pińczów 1
15 Klimkowicz Ewa Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Sląskich w Radzionkowie Plac Jana Pawła II 8, 41-922 Radzionków 12
16 Płuciennik-Mentel Adriana Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul.Techników 7, Katowice 7
17 Pindór Agata Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach ul. A. Ryły 26 10
18 Donder Agnieszka Liceum Plastyczne im Katarzyny Kobro Sieradzka 29 9
19 Szczepański Piotr Liceum Plastyczne w Zduńskiej Woli Sieradzka 29, 98-220 Zduńska Wola 2
20 Wilk Ilona LO im. H. Kołłątaja w Pińczowie ul. Nowy Świat 2 1
21 Fejdych Anna LO im. K.K. Baczyńskiego ul. Szkolna 20, 43-340 Kozy 8
22 Wójcicka Elżbieta Lotnicze Zakłady Naukowe Kiełczowska, 43 3
23 Rataj Izabela LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego ul. Kowelska 1, 03-432 Warszawa 5
24 Donder Agnieszka Pani zduńska wola sieradzka 29 9
25 Siemieniec Monika Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 Kaków 16
26 Gwiżdż-Urbaniec Bożena V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko-Biała 10
27 Dudek Małgorzata X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej u. Wróblewskiego 8 Kraków 31-148 54
28 Kliber Iwona XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy ul.Zbaraska 1, 04-014 Warszawa 8
29 Jonik Marcin XIX LO Rzeckiego 10; 20-637 Lublin 3
30 Łaciuk Marzenna Zespół Szkół ul. Krótka 58-150 Strzegom 5
31 Sobolewska Marta Zespół Szkół ALA ul. Nadrzeczna 5, 42-200 Częstochowa 1
32 CHILICKA EMILIA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH SOBIESKIEGO 6 83-200 STAROGARD GDAŃSKI 13
33 Przystaś Agata Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II ul. Nadbrzeżna 3, 33-380 Krynica-Zdrój 8
34 Zielińska Agnieszka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopermika w Busku - Zdroju al. Mickiewicza 6, 28-100 Busko-Zdrój 6
35 Nawrocka Katarzyna Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W. S. Reymonta Częstochowa, ul. Krakowska 80f 1
36 Pióro Agnieszka ZS Rzepin Ul. Wojska Polskiego 30 3
37 Malkusz Aleksandra ZSO nr 8 w Gliwicach 44-100 Gliwice, ul.Syriusza 30 1





Ilość wszystkich osób: 331

Discover Canada 2018